Про нас

Стоматологічна клініка AMARILLIS відкрила свої двері в 2021 році в Харкові, спираючись на 15- річну базу знань і досвіду власника і персоналу стоматологічної клініки.

У стоматологічній клініці AMARILLIS працюють лікарі вищої кваліфікації і підготовлений медичний персонал. Роботу нашої клініки відрізняє бездоганна якість і високий рівень обслуговування. Стоматологія AMARILLIS надає повний спектр стоматологічних послуг.
У нас Вас порадує співвідношення ціна-якість!

Стоматологічна клініка AMARILLIS – це висококваліфікована допомога в усіх галузях стоматології. Клініка пропонує комплексне рішення проблем, пов’язаних зі станом зубів і порожнини рота. Завдяки команді високопрофесійних фахівців ми готові запропонувати Вам повний спектр стоматологічних послуг. Наші фахівці щорічно відвідують стоматологічні конференції та семінари, постійно підвищують свій професійний рівень.

Наша клініка належить до нового покоління стоматологічних клінік та є клінікою естетичної стоматології. Наше завдання – не тільки відновити здоров’я зубів та ясен, але й створити або відновити втрачену естетику посмішки нашого пацієнта.

Основні принципи нашої роботи:

  • Для зручності пацієнтів, лікування проводиться за попереднім записом, але якщо Ви звертаєтеся до нашої клініки із гострим болем, ми не відмовимо Вам у допомозі.
  • Ми завжди пояснимо Вам ситуацію з медичної точки зору. Ми обов’язково погодимо з Вами вартість лікування до початку лікування.
  • Ми зробимо все можливе, щоб Ваше лікування було безболісним, а ваше перебування в клініці – комфортним.
  • Технології та методики лікування, що застосовуються в нашій клініці, відповідають найвищим стандартам сучасної світової стоматології.

Контакти

Телефони

(099) 505 00 36
(063) 717 04 04
(097) 302 12 27 (Viber)

Email

amarilisclinic@gmail.com

Адреса

вул. Танкопія, 14а, Харків

Call Now Button