Лікування карієсу

Карієс виникає як у дорослих, і у дітей. Це найчастіша причина звернення до стоматолога. Каріозним процесом називають руйнування твердих тканин зуба: спочатку – емалі, та був – дентину. Це може призвести до потрапляння інфекції в канал зуба та запалення пульпи. Сучасна стоматологія дозволяє уникнути неприємних наслідків карієсу при своєчасному та якісному лікуванні.

Ознаки

При ранньому виявленні карієсу лікар допоможе позбавитися його швидко і безболісно. Але зрозуміти, що зуб уражений карієсом, на початковій стадії досить складно. На емалі виникає невелика пляма, яка може бути як темною, так і світлою. Уражена ділянка на дотик м’якша, ніж здорова емаль. Поява плями сигналізує про її пошкодження

Наступна стадія (поверхневий карієс) все ще легко піддається лікуванню. Крім плями, може спостерігатися чутливість зуба при вживанні гарячої та холодної їжі. При лікуванні поверхневого карієсу зубів стоматолог зішліфовує проблемну ділянку та проводить ремінералізуючу терапію.

Середній карієс уже помітний неозброєним оком. Уражена ділянка найчастіше має коричневий колір, що гостро реагує на зміну температури, смакові подразники (солодке, солоне). Можна помітити заглиблення, «дірку» у зубі. Лікування вимагає використання бормашини, за допомогою якої ретельно видаляються усі уражені тканини зуба. Для відновлення коронки встановлюється фотокомпозитна пломба.

ікування глибокого карієсу може вимагати видалення нерва та пломбування зубних каналів, якщо процес торкається пульпи. При пульпіті виникає різкий біль, що посилюється в нічний час, а також при тиску на зуб та дії температурних подразників. Якщо утворилася глибока порожнина, то частина зуба може відколотися.

Причини виникнення

Звичайно, важливу роль у виникненні захворювань зубів грає генетика, а також регіон проживання (через особливості харчування та складу питної води). Але не менш важливим є дотримання гігієни порожнини рота і своєчасне відвідування терапевта – в більшості випадків процедури догляду за порожниною рота дають бажаний ефект і дозволяють уникнути розвитку карієсу.

Наліт, що утворюється на зубах – живильне місце для бактерій. Саме вони провокують руйнацію зуба. Мікроби харчуються вуглеводами та виробляють кислоту, яка руйнує емаль. Демінералізація емалі (недолік фтору та кальцію) сприяє прискоренню цього процесу. Утворення слини, навпаки, знижує рівень кислотності в ротовій порожнині, зупиняючи процес руйнування зубів. Тому при захворюваннях, що супроводжуються «сухістю» у роті (гіпертонія, цукровий діабет та інші), спостерігається швидкий розвиток каріозного процесу.

Методи лікування

Під час діагностики лікар визначає, на якій стадії перебуває каріозний процес. Ціна лікування карієсу, заявлена ​​клінікою, включає весь комплекс маніпуляцій з видалення уражених тканин, знеболювання та відновлення зуба за допомогою пломби.

Якщо втрачено більше половини зовнішньої частини зуба – швидше за все лікар запропонує вам протезування (установку коронки), особливо якщо видалений нерв. Відновлення за допомогою пломби у такому разі – не дуже надійний варіант. Зуб може просто розколотися, не витримавши жувального навантаження. Коронка забезпечить захист здорової частини зуба, що залишилася, і значно продовжить термін його служби.

Фахівці стоматологічної клініки «AMARILLIS» рекомендують приходити на профілактичний огляд не менше двох разів на рік. Це допоможе виявити та усунути карієс на початковій стадії, уникнувши дорогого лікування та протезування.

Пломби

Ціна, грн.

Тимчасова пломба

100

Фотополімерна пломба (Україна)

800

Фотополімерна пломба (Японія)

1000

Фотополімерна пломба (США)

1200

Художня реставрація зуба

від 1500

Реставрація за силіконовим ключем
+2 відбитка

2000/600

Корекція реставрації

400

Виборче пришліфування

100

Відновлення стінки зуба

300

Коагуляція ясен

від 100

Ретракція ясен

100

Накладання пасти на основі миш'яку (Девіт С, АРС)

200

Вилучення анкерного штифта

200

Витяг скловолоконного штифта

400

Витягнення вкладки

400

Установка скловолоконного штифта + відновлення під коронку

1200

Герметизація фісур (1зуб)

600

Срібло (1зуб)

100

Шинування 1 зуб

800

Нитка, Балка скловолоконна

300

Адгезивний міст (1зуб)

2000

Розробка та пломбування кореневих каналів ендомотором

1 кореневий канал

800

2 кореневих канали

900

3 кореневих канали

1100

Пломбування кореневих каналів
(діти)

1 кореневий канал

200

2 кореневий канал

300

3 кореневий канал

400

Відтік

500

Контакти

Телефони

(099) 505 00 36
(063) 717 04 04
(097) 302 12 27 (Viber)

Email

amarilisclinic@gmail.com

Адреса

вул. Танкопія, 14а, Харків

Call Now Button