Чистка зубів

Ультразвукове чищення +air flow стара ціна 800 Акційна 600

Безкоштовна консультація!

Важливість регулярного догляду за ротовою порожниною важко переоцінити: від гігієни практично повністю залежить профілактика багатьох поширених захворювань. Сучасні засоби для забезпечення чистоти представлені в широкому асортименті і вони частково справляються з завданнями.

Почасти тому, що повністю замінити професійне чищення зубів вони не можуть. Навіть правильно підібрана щітка та паста, щоденне використання зубної нитки та іригатора не зможуть повністю впоратися із зубним нальотом, що залишається між зубами, на бічних, контактних поверхнях зубів та у підясенному просторі. Для забезпечення належного рівня чистоти необхідно вдаватися до професійного чищення зубів двічі на рік. Це основа профілактики скупчення зубних відкладень, а отже захворювань, які викликані цим процесом: карієсу, пародонтиту, гінгівіту, пародонтозу, стоматиту та ін.

Ця процедура необхідна всім без винятку: і тим, хто має здорові зуби та ясна, і тим, хто час від часу страждає від карієсу та інших захворювань. Особливо актуальна вона для осіб, які проходять ортодонтичне лікування. Носіння брекет-систем, капи або пластини ускладнює гігієну, тому важливо відвідувати лікаря з частотою, яку він рекомендував при установці конструкцій.

Професійне чищення зубів буває різних видів:

  • механічна – це ручне видалення зубного каменю та нальоту, що проводиться за допомогою інструментів, пасти та спеціальної щітки (метод частіше використовується у дітей);
  • апаратна Air Flow – очищення емалі за допомогою потоку суміші абразиву, води та повітря. Напір струменя регулюється залежно від особливостей стану порожнини рота, тому процедура не завдає дискомфорту. Цей метод дає можливість повністю видалити м’який наліт з емалі, у тому числі у вузьких місцях, міжзубних проміжках, областях біля рівня ясен, проте він не здатний усунути твердий зубний камінь;
  • ультразвукова – дія ультразвуку на поверхню емалі дозволяє «роздробити» тверді відкладення та ефективно бореться із зубним каменем навіть у важкодоступних місцях.

Професійне чищення зубів дозволяє позбавитися м’яких і твердих зубних відкладень, у тому числі пігментованого нальоту. Основне завдання процедури – гігієнічна, профілактична. Однак варто пам’ятати про те, що при зміні кольору емалі, пов’язаному з підвищеним утворенням нальоту, очищення дає можливість освітлити зуби на 1-2 тони. Вона виступає відмінною підготовкою до відбілювання зубів, оскільки дозволяє оцінити справжній колір емалі і зробити поверхню тканин більш сприйнятливою та доступною до гелів, що відбілюють.

Записатися на професійне чищення зубів у будь-який зручний час ви можете до клініки «AMARILLIS». Ми пропонуємо будь-які види процедури, гарантуємо високу якість та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Пародонтологія

Ціна, грн.

Усунення екзогенного нальоту зняття наддесневих та піддесневих зубних відкладень ультразвуком (2 щелепи)

1000

1 зуб

30

Професійне гігієнічне чищення зубів

400

Зняття зубних відкладень Air flow

500

Зняття зубних відкладень ультразвук + Air flow

1500

Профілактика пародонтозу ін'єкції

від 500

Покриття зуба фторлаком (1 зуб)

100

Відбілювання зубів 2 щелепи

3000

Скайз

500

Контакти

Телефони

(099) 505 00 36
(063) 717 04 04
(097) 302 12 27 (Viber)

Email

amarilisclinic@gmail.com

Адреса

вул. Танкопія, 14а, Харків

Call Now Button