Імплантація

Імплантація – процедура по вживленню в щелепну кістку імпланта, в результаті якої відновлюється жувальна функція, зупиняється атрофія кісткової тканини, створюється бездоганна посмішка (при відновленні передніх одиниць).

Імплант – штучний корінь. Представлений гвинтом із титану з різьбленням, який вживлюється в зубну лунку замість втраченого. Потім йде сполучна частина між корінням і коронкою (абатмент), і безпосередньо коронка з металокераміки, цирконію.

Чому краще імплантація зубів протезування?

Під час імплантації зубів не зачіпаються здорові сусідні одиниці, на відміну протезування, у якому їх сточують, видаляють нерви, що може призвести до подальшого руйнації. Можна застосовувати для заміщення одного або кількох – у вигляді опори для мостовидного протезу та цілого зубного ряду.
Титановий корінь має високу міцність, витримує жувальні навантаження протягом 15-20 років за умови якісно проведеної установки та правильного догляду (проходження профілактичного огляду не рідше 1р. на рік).
Добре сумісний з біотканинами організму, згодом зростається з ними, утворюючи навколо коронки природний ясенний контур. При протезуванні у місці відсутності зубів відбувається атрофія кісткової тканини.

Як відбувається у клініці імплантація зубів?

Під місцевим знеболюванням лікар надрізає ясна, спеціальним приладом висвердлює канал, у який потім вкручує металевий стрижень.

Протягом 3-4 місяців. відбувається загоєння тканин, заростання місця майбутнього протезування ясен. Щільність прилягання ясен до майбутньої коронки визначає красу зубного ряду (особливо для передніх одиниць). Щоб сформувати ясенний контур на імплант встановлюють формувач ясен, представлений болтом з різьбленням. Мікрооперація з його вкручування проходить за 15 хвилин під місцевим знеболенням у комфортних умовах для пацієнта.

Вартість імплантації зубів залежить від виду матеріалу, технології імплантації, вибору анестезії. Проведення додаткових процедур також відбивається на загальній вартості, тому відповісти на запитання, скільки коштує процедура у вашому випадку, зможе тільки лікар після проведеного обстеження. У нашій стоматології можна провести імплантацію зубів якісно та недорого, порівняно з пропозиціями інших клінік.

 

Імплантація

Ціна, грн.

Встановлення титанового імплантату OSSTEM NEOBIOTEK (Корея)

350$

Протезування на імплантаті

350$

Абатмент індивідуальний цирконієвий

2000-3000

Гігієнічна обробка імплантату

300

Изготовление работ оплачивается в размере 50% от полной стоимости.
Оплата производится в гривнах по курсу на момент расчета.
Гарантия на все виды протезирования и фотополимерные пломбы – 1 год.

Гарантия на детские пломбы – 6 месяцев.

Если при лечении не выполняются показания к протезированию – гарантия отсутствует.

Контакти

Телефони

(099) 505 00 36
(063) 717 04 04
(097) 302 12 27 (Viber)

Email

amarilisclinic@gmail.com

Адреса

вул. Танкопія, 14а, Харків

Call Now Button