Лікування періодонтиту

Періодонтит – небезпечне захворювання кореня зуба та навколишніх м’яких тканин, лікування якого вимагає від лікаря-стоматолога високої кваліфікації та досвіду. Якщо періодонтит не вилікувати вчасно та якісно, ​​зуб доведеться видалити.

Чому в мене періодонтит

Періодонтит зуба частіше виникає в результаті запущеного карієсу, іноді причиною періодонтиту зуба може стати травма ясен та внесена інфекція. При періодонтит гнійний процес виходить за межі кореневих каналів зуба через крихітні апікальні отвори на верхівках коріння.

Періодонтит може проявитися болями, що розривають, і помітним набряком щоки, але підступний тим, що здатний приймати і безсимптомні форми – залежно від гострої або хронічної форми, тому визначити в себе саме це захворювання без допомоги лікаря складно. Вас повинні насторожити: біль при змиканні зубів, відчуття, що зуб трохи «виріс», ночами ниє ясна і піднялася температура, з’явилася рухливість зуба, набряк ясна або набряк щоки. Не чекайте, коли зуб перестане турбувати, якщо вже виникли тривожні симптоми, періодонтит загрожує перейти в хронічну форму з подальшим видаленням зуба.

Як ми лікуємо періодонтит

Залежно від форми та стадії періодонтиту ми підберемо вам спосіб лікування. Лікування періодонтиту зубів зводиться до позбавлення від гранульоми (кіста біля кореня зуба з гнійним вмістом досить часто зустрічається в стоматологічній практиці при періодонтит), видалення уражених тканин зуба, медикаментозної обробки та подальшого пломбування кореневих каналів зуба. Лікування періодонтиту зуба – трудомістка процедура, і завжди відбувається протягом кількох етапів, кількість візитів до стоматолога залежить від стадії та тяжкості ситуації.

Лікування хронічного періодонтиту

Підступність хронічної форми періодонтиту в тому, що болючі відчуття або відсутні, або виявляються періодичними ниючими болями. При цьому осередок запалення у вигляді гранульоми або кісти на верхівці кореня зуба необоротно руйнує кісткову тканину щелепи. Часто хронічний періодонтит діагностують у пацієнтів під час планового профілактичного огляду за відсутності скарг, ознаки періодонтиту лікарка бачить на рентгенівському знімку.

Пломби

Ціна, грн.

Тимчасова пломба

50

Пломба із реставраційного склоіономірного цементу Ketac Molar

від 500

Пломба із реставраційного склоіономірного цементу Fuji IX

від 500

Пломба під коронку Latelux

від 500

Filtek (3M ESPE)

від 600

Художня реставрація зуба

650-1000

Корекція реставрації

100

Виборче пришліфування

100

Світлоотверждаємий прокладний матеріал

від 100

Кальційвмісний прокладний матеріал

від 100

Накладання пасти на основі миш'яку (Девіт С, АРС)

150

Вилучення анкерного штифта

150

Установка титанового штифта (Dentsply)

250

Установка скловолоконного штифта

350

Герметизація фісур (1зуб)

500

Срібло (1зуб)

100

Шинування 1 зуб

600

Нитка, Балка скловолоконна

300

Адгезивний міст (1зуб)

2000

Пломбування кореневих каналів методом латеральної конденсації

1 кореневий канал

400-600

2 кореневих канали

500-700

3 кореневих канали

600-900

Пломбування кореневих каналів
(діти)

1 кореневий канал

150

2 кореневий канал

200

3 кореневий канал

250

Відтік

200

Контакти

Телефони

(099) 505 00 36
(063) 717 04 04
(097) 302 12 27 (Viber)

Email

amarilisclinic@gmail.com

Адреса

вул. Танкопія, 14а, Харків

Call Now Button