Лікування кореневих каналів зубів

Ендодонтичне відновлення, тобто лікування кореневих каналів – непроста процедура. Вона включає кілька процедур: це чищення каналів, видалення нерва і подальше пломбування. Фахівці стоматології “AMARILLIS” справляються з цим завданням на високому професійному рівні та надають пацієнтам необхідну допомогу.

Показанням для ендодонтичного лікування є будь-який запальний процес, який протікає у корінні зуба. Запалення може призвести до ураження м’яких тканин, а це веде до їхнього відмирання і може стати причиною серйозних ускладнень. Найчастіше чистити та пломбувати канали потрібно у таких випадках:

  • при карієсі – якщо вчасно не усунути осередок каріозного ураження, може виникнути пульпіт, гостре запалення пульпи, що викликає серйозні болі;
  • при абсцесі – запаленні кореня, що супроводжується утворенням гнійника;
  • при різних ушкодженнях зубів, у яких ламаються коріння – повністю чи частково.

Як відбувається лікування

Спочатку лікар-стоматолог встановлює діагноз. Він виконує візуальний огляд, а для уточнення застосовує різноманітне обладнання, що створює знімки зуба.

Фахівцеві потрібно зрозуміти, чи є можливість обійтись без видалення нерва. Якщо він вважає, що така можливість є, то достатньо зняти гостре запалення, видалити уражені тканини і укласти на запалений нерв лікарський засіб. Після цього ставиться тимчасова пломба, і вже при наступному відвідуванні лікаря фахівець видалить тимчасову пломбу та поставить постійну.

Лікування каналів зуба зазвичай проводиться за кілька відвідувань стоматолога. Це пов’язано з тим, що всередину каналу міститься лікарський засіб, який забезпечує повну дезінфекцію. Тому спочатку встановлюється тимчасова пломба, і лише при завершальному візиті до лікаря ставиться постійна пломба.

Лікування каналів

Ціна

Механічна та медикаментозна обробка кореневих каналів

1 кореневий канал

300

2 кореневих канали

400

3 кореневих канали

500

Ультразвукова обробка кореневого каналу

50

Закриття перфорації у кореневому каналі (PRO-ROOT)

1000

Вилучення стороннього тіла з кореневого каналу

150

Просте розпломбування кореневого каналу (1 канал)

від 200

Складне розпломбування кореневого каналу (1 канал)

від 300

Контакти

Телефони

(099) 505 00 36
(063) 717 04 04
(097) 302 12 27 (Viber)

Email

amarilisclinic@gmail.com

Адреса

вул. Танкопія, 14а, Харків

Call Now Button